Novothny-Rubint Rella

Unknown
class="content__text"
 Egy kis összefoglaló a szombatról. 🤍

A HBPF verseny utáni hét számomra jóval nehezebb volt, mint eddig bármikor és hihetetlenül fáradtnak éreztem magam a verseny napján. Már többen kérdezték tőlem mi a baj, de igazából nem tudtam mit mondani, egyszerűen csak éreztem, hogy kezdek kifáradni. 😮‍💨

Nagyon koràn indult a nap, 5:45-kor már készült a sminkem és a hajam, majd 8ra rohantam a Budakalászi Sportcsarnokba barnításra. Szombaton a @wabbahungary Hercules Olympián indultam +163cm kezdő, tehetségkutató kategóriában, ahol dobogós, 3. helyezett lettem.🥉 /még most is alig hiszem el!!!😭/ A következő kategória kezdése csak 16.00 körül volt, úgyhogy 2 órát sikerült aludnod a földön 😂

A másik kategóriám már a haladó +163 cm bikini modell volt, ahol sajnos nem kerültem a top 6-ba. Nagyon sokan voltunk /több mint húszan álltunk egyszerre a színpadon/, profi, elképesztő izomzatú nővel álltam ott, akiknek már nem ez volt az első alkalom, hogy színpadra álltak.

Eleinte csalódott voltam, mert tudom mennyire keményen készültem, de a videókat visszanézve láttam a hiányosságokat és tudom bőven van még hova fejlődnöm minden téren ebben a sportban.

Ma minden erőm ami maradt a színpadra viszem!! Este folytatom a mesélést, de most pihenek 🤍🤍

class="content__text" Egy kis összefoglaló a szombatról. 🤍 A HBPF verseny utáni hét számomra jóval nehezebb volt, mint eddig bármikor és hihetetlenül fáradtnak éreztem magam a verseny napján. Már többen kérdezték tőlem mi a baj, de igazából nem tudtam mit mondani, egyszerűen csak éreztem, hogy kezdek kifáradni. 😮‍💨 Nagyon koràn indult a nap, 5:45-kor már készült a sminkem és a hajam, majd 8ra rohantam a Budakalászi Sportcsarnokba barnításra. Szombaton a @wabbahungary Hercules Olympián indultam +163cm kezdő, tehetségkutató kategóriában, ahol dobogós, 3. helyezett lettem.🥉 /még most is alig hiszem el!!!😭/ A következő kategória kezdése csak 16.00 körül volt, úgyhogy 2 órát sikerült aludnod a földön 😂 A másik kategóriám már a haladó +163 cm bikini modell volt, ahol sajnos nem kerültem a top 6-ba. Nagyon sokan voltunk /több mint húszan álltunk egyszerre a színpadon/, profi, elképesztő izomzatú nővel álltam ott, akiknek már nem ez volt az első alkalom, hogy színpadra álltak. Eleinte csalódott voltam, mert tudom mennyire keményen készültem, de a videókat visszanézve láttam a hiányosságokat és tudom bőven van még hova fejlődnöm minden téren ebben a sportban. Ma minden erőm ami maradt a színpadra viszem!! Este folytatom a mesélést, de most pihenek 🤍🤍