@shpatkasapi85

SHPAT KASAPI OFFICIAL

Unknown

Instagram posts and videos uploaded by shpatkasapi85

shpatkasapi85

class="content__text" Faleminderit @luanavjollca per ftesen dhe te uroj suksese ne cdo etape te jetes pasi shpirti yt i bardh meriton shume🙏🏻 Na ndiqni sonte ne oren 21:00 ne @zemerluana bashke me njerez te mrekullueshem

February 13, 2023

shpatkasapi85

class="content__text" Kenga ime me e re “Nje mall” https://youtu.be/g2ctsvBQJ5c (Youtube) Faleminderit @moon_show__ per bashkepunimin,ju uroj suksese ne kete rrugetim te ri qe ju dini ta beni me se miri❤️

February 11, 2023

shpatkasapi85

class="content__text" Next🙌

February 02, 2023

shpatkasapi85

class="content__text" Në xhirimet e videoklipit të ri në bashkëpunim me @luleemustafa 🙏🏻

February 02, 2023

shpatkasapi85

class="content__text" Babi i Roelit☺️

January 26, 2023

shpatkasapi85

class="content__text" Faleminderit Zot🤲🏻

January 26, 2023

shpatkasapi85

class="content__text" Shpirti i shpirtit tim❤️

January 26, 2023

shpatkasapi85

class="content__text" Shpat Kasapi në "Kendiv" këtë javë. Mos e humbisni @televizioni7

January 26, 2023

shpatkasapi85

class="content__text" Ditelindja e pare e Roelit❤️ Faleminderit te gjitheve per respektin dhe urimet ua kthefshim ne gezimet e juaja🙏🏻 Faleminderit @malabanamercure per ambientin dhe sherbimin perfekt @hanaeventt per dekorin fantastik @asnasphotography per fotot dhe videot e mrekullueshme @cloudyeventss per atmosferen e bukur qe krijuan @dj_dati per atmosferen qe ende na dhembin kembet duke vallezuar 😂❤️ Faleminderit te gjitheve

January 26, 2023

shpatkasapi85

class="content__text" Ditelindja e Roelit vogel ❤️ edhe 💯🧸

January 26, 2023

shpatkasapi85

class="content__text" ☄️☄️☄️“KARAMELE JE” ☄️☄️☄️

January 16, 2023

shpatkasapi85

class="content__text" Photo by Mjaltin @elsaproduction_

January 16, 2023

Similar accounts

natgeo

284.3m followers

@natgeo
iamcardib

169.3m followers

@iamcardib
ddlovato

157.4m followers

@ddlovato
realmadrid

152.8m followers

@realmadrid
chrisbrownofficial

145.3m followers

@chrisbrownofficial
fcbarcelona

125.6m followers

@fcbarcelona
championsleague

113.4m followers

@championsleague
gal_gadot

109.3m followers

@gal_gadot
aliaabhatt

84.6m followers

@aliaabhatt
sooyaaa__

77.4m followers

@sooyaaa__
karimbenzema

76.5m followers

@karimbenzema
premierleague

72.7m followers

@premierleague

Disclaimer

The data provides is not authorized by TikTok. We are not an official partner of TikTok.

Use of materials from the resource is permitted only with a link to our resource.

Copyright © 2024 insiflow.com