@paulinye

𝓟𝓪𝓾𝓵𝓲𝓷𝓪 𝓒𝔃𝓮𝓹𝓲𝓮𝓵𝓮𝔀𝓲𝓬𝔃 🐒

Unknown
class="content__text"
 Od zawsze chciałam odwiedzić Amerykę południową, odkładałam ją nieustannie ..na potem”.
Tylko przez to że miałam milion obaw, Kolumbia raczej kojarzyła mi się z niebezpieczeństwem 😅
Po kilku dniach spędzonych tutaj uczucie lęku zamieniło się w zachwyt. Nad kulturą, tutejszym życiem, oraz rzecz jasna krajobrazami.
Jestem szczęśliwa że poznałam kilka lat temu przypadkiem na Sri Lance Pawła który zaczął tworzyć @greatlocombia , to takie niesamowite jakich ludzi możemy napotkać na swojej drodze, dzięki tej znajomosci spełniłam swoje marzenie.
Po ciężkich miesiącach mentalnie, w tej całej walce z endo - jestem w Kolumbii. ❤️🥹
Moje serduszko przepełnia wdzięczność, za możliwości, za ludzi, za to że mogę przeżywać tak niesamowite chwile.
Takich wspomnień właśnie chcę ❤️

class="content__text" Od zawsze chciałam odwiedzić Amerykę południową, odkładałam ją nieustannie ..na potem”. Tylko przez to że miałam milion obaw, Kolumbia raczej kojarzyła mi się z niebezpieczeństwem 😅 Po kilku dniach spędzonych tutaj uczucie lęku zamieniło się w zachwyt. Nad kulturą, tutejszym życiem, oraz rzecz jasna krajobrazami. Jestem szczęśliwa że poznałam kilka lat temu przypadkiem na Sri Lance Pawła który zaczął tworzyć @greatlocombia , to takie niesamowite jakich ludzi możemy napotkać na swojej drodze, dzięki tej znajomosci spełniłam swoje marzenie. Po ciężkich miesiącach mentalnie, w tej całej walce z endo - jestem w Kolumbii. ❤️🥹 Moje serduszko przepełnia wdzięczność, za możliwości, za ludzi, za to że mogę przeżywać tak niesamowite chwile. Takich wspomnień właśnie chcę ❤️

February 16, 2023

Disclaimer

The data provides is not authorized by TikTok. We are not an official partner of TikTok.

Use of materials from the resource is permitted only with a link to our resource.

Copyright © 2024 insiflow.com