merr_jep_auto_vetura Instagram
likes
44
comments
0
engagement
2.77%

⤵️ ✔ Marka,Modeli :Vw Golf 5 ✔ Viti : 12.2004 ✔ Kambjo : Automat Dsg ✔ Lenda Djegese : Nafte 2.0Tdi ✔ Targa : Me dogane ✔Km:230000 Km me liber sherbimi dhe dokumentin perkates ✔Gjendja :10/10 nuk ka nevoje per asgje . ✔ Ngjyra :Gri ✔ Opsionet shtese :🚩Tapiceri lekure shume e paster--🚩Baxha --🚩Drita Automat Kseno/Bikseno--🚩A/C Klima--Sendilje me ngrohje dhe fryrje ,Shfryrje --🚩Sensor Shiu--🚩Cruise Control--🚩Sensor Parkimi --🚩Radio/cd/Navigator/Aux/Tel---🚩2 Celesa origjinal. ✔ Vendodhja : Fush Kruje ✔ Cmimi :4600 euro i diskutueshem ✔ Telefon :0696663257 (E Vetmja Faqe Zyrtare🇦🇱) @merr_jep_auto_vetura href='/t/merrjepautovetura'>#merrjepautovetura

Download instagram photos of merr_jep_auto_vetura