fioridardha Instagram Analytics, Stats, Followers Count.

View the daily Instagram analytics of fioridardha. Find out full analytics and statistics below.

FIORI DARDHA Engagement Rate: 1.23%

Instagram Engagement Analytics for @fioridardha per post

Avg. Likes

1.7K

Avg. Comments

35.75

Avg. Engagement

1.23%

Latest Posts

Check out the most recent fioridardha Instagram photos! Click on any post to find Analytics for it.

FIORI DARDHA Instagram
fioridardha Instagram

Koleksiini i ri i 'Art Ceramica' në @hidrosanitare.terolli vjen me dizenjon më të kërkuar, stil kontemporan black-matt. Çdo set wc/bide në TEROLLI është me formulën antibakteriale për një higjenë optimale. 🌿Antibacterial protection at 99.99%🌿 Hidrosanitare TEROLLI, zgjedhja juaj ideale!

 • heart
  92 Likes
 • heart
  0 Comments
 • engagement
  0.07% Engagement
 • heart
  92
 • heart
  0
 • engagement
  0.07%
FIORI DARDHA Instagram
fioridardha Instagram

E paskemi "ndjellë" pandeminë që në vitin 2017, moj @rozana_radi 🙈 Adrianaaaaaaaaaa, paskërkemi dhënë edhe këshilla, paskërkemi mbajtur edhe maska, paskërkemi folur edhe për vaksinat... 😉 #longtimeago #memories #throwback #2017 #television #rozanaradi #fioridardha

 • heart
  740 Likes
 • heart
  23 Comments
 • engagement
  0.55% Engagement
 • heart
  740
 • heart
  23
 • engagement
  0.55%
FIORI DARDHA Instagram
fioridardha Instagram

Një kryevepëëëëëër... Rozi - Stine dhe një tjetëëëëër! 📹 @rozana_radi & @stine_records #trailer #newvideo #comingsoon #serenata

 • heart
  893 Likes
 • heart
  16 Comments
 • engagement
  0.66% Engagement
 • heart
  893
 • heart
  16
 • engagement
  0.66%
FIORI DARDHA Instagram
fioridardha Instagram

Punë e re - Zakone të vjetra! 😊 Mund të ndryshojë logoja e ekranit ku do të shfaqem në sezonin e ri televiziv, por ushqimi i @klinikafithealth është përherë me mua. 😊 Kur hyj në ambjentet e televizionit dhe shoh pakon e ushqimit të @klinikafithealth që ka mbërritur para meje në recepsion, më krijohet një ndjesi lehtësimi, sepse sigurohem që gjatë ditës do të konsumoj ushqimin që i duhet realisht organizmit tim! 🙏 Pas pushimeve, kam nisur regjimin #detox për ta çliruar ca organizmin nga toksinat. Më pas, vjen regjimi #glutenfree i përgatitur nga @dr.albana_daka enkas për nevojat e mia specifike. @klinikafithealth - Jeto! Mendo! Ushqehu shëndetshëm! ✔️ #healthylifestyle #fithealth #detox #glutenfree #tirana #albania #fioridardha

 • heart
  1.5K Likes
 • heart
  18 Comments
 • engagement
  1.07% Engagement
 • heart
  1.5K
 • heart
  18
 • engagement
  1.07%
FIORI DARDHA Instagram
fioridardha Instagram

Kontrolli pas pushimeve! 😊 Jam bërë si e shtëpisë tek @alnet.american.lab.network 😉 @dr.albana_daka dhe stafi që ajo drejton, u treguan si përherë të shpejtë dhe super të saktë! Përgjigjet e analizave dolën në kohë rekord. Rezultati? Çdo gjë ok! 🙏 🧿 Gati për të rinisur punën! 💪🏼 #thanksGOD 🙏 #checkup #alnet #tirana #albania #fioridardha

 • heart
  1.8K Likes
 • heart
  29 Comments
 • engagement
  1.29% Engagement
 • heart
  1.8K
 • heart
  29
 • engagement
  1.29%
FIORI DARDHA Instagram
fioridardha Instagram

Nel blu, dipinto di blu... 💙 #vacation #summervibes #lifeisbeautiful #fioridardha

 • heart
  2.1K Likes
 • heart
  29 Comments
 • engagement
  1.52% Engagement
 • heart
  2.1K
 • heart
  29
 • engagement
  1.52%
FIORI DARDHA Instagram
fioridardha Instagram

Dallgët... Keni parë ndonjëherë të dorëzohen? #vacation #beach #freelikeasea #smileisthebesttherapy #lifeisbeautiful #summervibes #summer2021 🧿

 • heart
  2.2K Likes
 • heart
  23 Comments
 • engagement
  1.59% Engagement
 • heart
  2.2K
 • heart
  23
 • engagement
  1.59%
FIORI DARDHA Instagram
fioridardha Instagram

Happy birthday my beautiful little friend! 🤍ALEKSA 🤍 #aleksasbirthday #aleksa9yearsold #mylittlefriend @elonameco @danielvehbi

 • heart
  2.9K Likes
 • heart
  20 Comments
 • engagement
  2.11% Engagement
 • heart
  2.9K
 • heart
  20
 • engagement
  2.11%
FIORI DARDHA Instagram
fioridardha Instagram

GALÉNIC - Zgjedhja ime edhe në plazh! @galenicalbania 🤍 ▪️ Galénic Aqua Urban Invisible Shield është prej kohësh pjesë e përditshmërisë sime. Në qytet e përdor edhe si bazë makeup-i. Në plazh, tekstura fine dhe e lehtë, e bën Galénic Aqua Invisible Shield mbrojtësin ideal për fytyrën e dekoltenë. ▪️ Kremi me faktor mbrojtës 30 dhe vaji i thatë "Soins soleil", janë produkte të krijuara enkas për lëkura të ndjeshme. #summertime #beachvibes #sunprotection #skincare #galénic #summes2021 #

 • heart
  2.1K Likes
 • heart
  20 Comments
 • engagement
  1.52% Engagement
 • heart
  2.1K
 • heart
  20
 • engagement
  1.52%
FIORI DARDHA Instagram
fioridardha Instagram

Dancing with my endless love! 🤍 🧿

 • heart
  4.3K Likes
 • heart
  69 Comments
 • engagement
  3.18% Engagement
 • heart
  4.3K
 • heart
  69
 • engagement
  3.18%
FIORI DARDHA Instagram
fioridardha Instagram

Vendosa të flas publikisht për problemet e mia me shëndetin, jo sepse kërkoj vëmedje (nuk më ka munguar asnjëherë), por për të ndarë eksperiencën time me të gjithë ata, (që ashtu si unë), ndiejnë se diçka nuk shkon me organizmin e tyre, por ende nuk kanë arritur të zbulojnë se nga se vuajnë realisht. Vendosja e një diagnoze të saktë, ndonjëherë kthehet në një mision tepër të vështirë. Ti e ndien që diçka nuk shkon, të duket sikur jeton brenda një trupi që nuk të përket, por pavarësisht simptomave, ekzaminimeve pafund e konsultave me plot mjekë shqiptarë e të huaj, ti ende nuk ke nje diagnozë dhe shpjegim të qartë për problemet e tua. Kjo është vuajtje e vërtetë! Fati e deshi, që dr.Artan Bodeci, mjeku që është kujdesur për mamanë time për vite me rradhë, të kujdesej edhe për mua, në atë periudhë tepër të vështirë. Dosjen e ekzaminimeve të mia ia dërgoi mikut të tij të vjetër, që prej vitesh jeton e punon në Greqi, SUPER mjekut patolog - hepatolog Begator Llaci. Pas pak kohe vjen përgjigja: mjeku ishte i bindur që unë vuaja nga një sëmundje autoimune. Mjaftoi vetëm një analizë e fundit që të përcaktohej diagnoza: Primary biliary cholangitis (PBC) Një sëmundje që nëse nuk trajtohet mund të dëmtojë rëndë mëlçinë. Prej dy vitesh ndjek me rigorozitet këshillat e mjekimet e mjekut të shkëlqyer hepatolog Dr. Begator Llaci, i cili ka bërë realisht mrekulli me mëlçinë time problematike. @begatorllaci Mjeku jeton dhe punon në Greqi dhe unë shpresoj që herë pas here të vijë në Shqipëri për të kryer konsulta. Ndihem vërtet krenare që shqiptari im, sot është një nga mjekët specialistët më të mirë në Greqi! 🙏 Sa i përket patologjisë sime: ndonëse jam në kontroll të vazhdueshëm dhe marr mjekimet më të mira, unë ende mendoj se jetoj në trupin e gabuar, që nuk përballon dot energjinë që kam në mendje e shpirt. 😊 P.S: Bashkeshorti dhe shoqja ime e ngushtë përjashtohen nga fjalët që kam thënë në video, se atyre u është nxirë jetë me ankesat e mia! 😄 VIJON NË KOMENT ⬇️

 • heart
  2.6K Likes
 • heart
  165 Comments
 • engagement
  2.03% Engagement
 • heart
  2.6K
 • heart
  165
 • engagement
  2.03%
FIORI DARDHA Instagram
fioridardha Instagram

Eh, punë dreqi kur i njeh nga afër, (aq më tepër në marrëdhënie pune), këto që "rrezatojnë mirësi" nëpër rrjete sociale... 😉 U besojnë "të shkretave", u besojnë! 😄 #natënmeaulonën @aulonamusta @mcntv.al

 • heart
  1.3K Likes
 • heart
  31 Comments
 • engagement
  0.94% Engagement
 • heart
  1.3K
 • heart
  31
 • engagement
  0.94%

FAQ - fioridardha Instagram Account Stats

Here are some of the frequently asked questions about FIORI DARDHA Instagram Account.

Answer: fioridardha Instagram account has 138.5K followers.
Answer: Engagement rate of fioridardha Instagram is 1.23%
Answer: Average likes are about 1.7K per post.
Answer: Average comments are about 35.75 per post.
Answer: Official FIORI DARDHA username Instagram is @fioridardha