Latest Posts

Check out the most recent acsparta_cz Instagram photos! Click on any post to find Analytics for it.

AC Sparta Praha Instagram
acsparta_cz Instagram

👀 HOSTOVAČKY | David Lischka se opět trefil a zapsal už třetí gól. S Lischakem jsme pro vás zároveň pořídili krátký rozhovor o jeho povedeném startu do sezony. Najdete ho v článku na webu, stejně jako přehled, jak si vedli další naši hráči. #acsparta

2.54%

🎤 VRBA | „První poločas byl taktický boj, oba týmy měly dobrou organizaci. Čekalo se na první branku a bohužel padla do naší sítě. Pak už mělo Monako víc prostoru, než jsme si představovali.“ 📺 Trenér Pavel Vrba po odvetě s Monakem. #acsparta